Foppex 50/125 OM3 DX Patch Cord LSZH 2mm

$8.26$24.02 (KDV dahil)

Foppex 50/125 OM3 DX Patch Cord LSZH 2mm

Stok kodu: Yok Kategoriler:

Foppex 50/125 OM3 DX Patch Cord

Features:

  • Dimensions: 2mm diameter
  • Fiber optik kablo çapı: 50/125 mikron
  • Fiber tipi: Çok modlu
  • Connector type: SC-LC or SC-SC or LC-LC and pre-terminated
  • Konnektör tasarımı: Kolay tanımlama için renk kodlu
  • Malzeme: Düşük Duman Sıfır Halojen (LSZH)
  • LSZH'nin avantajları: Yangın durumunda düşük duman çıkarır ve zehirli gazlar çıkarmaz
  • Kurulum: Kolay ve verimli
  • Flexibility: Highly flexible kablo for easy routing and installation
  • Kullanım durumu: Kısa ve orta mesafelerde yüksek hızlı veri iletimi için ideal
  • Uygulama: Veri merkezi raflarında veya telekomünikasyon kabinlerinde kullanıma uygundur
  • OM3 sertifikası: 10 Gigabit Ethernet uygulamaları için optimum performans sağlar

In summary, the Foppex 50/125 OM3 DX Patch Cord LSZH 2mm is a reliable, LSZH cable designed for high-speed data transmission. Its compact and flexible design makes it easy to install, while its OM3 certification ensures optimal performance for 10 Gigabit Ethernet applications.

Bağlayıcı

SC-SC, SC-LC, LC-LC

Length

1m, 2m, 3m, 7m, 15m

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Foppex 50/125 OM3 DX Patch Cord LSZH 2mm” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr_TR

Share On:

Scroll to Top